auction.volunteersincolombia.com

Culinaire fietsroute voor 2 personen! (T.W.V. € 90.-)

Auction

Current bid: €40.00

  • Start date: December 1, 2021 9:00 am
  • End date: December 17, 2021 1:00 pm
  • Current bid : No active bids
  • Published: November 17, 2021 6:40 pm

Description:

(NL) De fietstocht start in de ochtend. Je kunt om 10.00 uur, 10.30 uur of 11.00 uur aan de route beginnen. Je gaat tijdens de eerste stop een kopje koffie drinken met een lekker gebakje. De perfecte manier om je dag te starten! Er staat nog een aardige fietsrit op de planning, dus ga je na je eerste stop weer lekker de weg op. Bewonder onderweg de prachtige natuur en leuke stadjes. Trap door naar het volgende restaurant en kom daar even bij. Er staat een lekker voorgerecht op het menu. Na een gevulde maag fiets je weer door naar de volgende bestemming. Zo staan er hierna nog een soepje en een lekker hoofdgerecht op het menu. Allebei in een ander restaurant. Uiteraard word je aan het einde van de fietsroute beloond met een heerlijk nagerecht. Dat heb je wel verdiend na zo'n actief dagje trappen!

Inclusief:
Duur:Eén dag
Waar:Diverse locaties in Nederland en België
Wanneer:Maandag t/m zondag
5-gangen in diverse restaurants

De fietsroutes
Er zijn maar liefst zo'n 160 routes waar je uit kunt kiezen! Deze fietsroutes brengen je langs leuke plekjes in de omgeving en verschillen qua afstand. Zo zijn er routes van 22 kilometer, maar zelfs ook van 60 kilometer. In Nederland zijn er in elke provincie leuke routes te fietsen. In België zijn er fietsroutes te reserveren in de volgende provincies: West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant, Belgisch Limburg en Liège en de Voerstreek.

Kortom: een gezellig dagje happen en trappen!

Goed om te weten:
- Dit arrangement wordt uitgevoerd volgens de RIVM richtlijnen
- Dit arrangement is exclusief drankjes
- De restaurants houden rekening met jouw komst. Je wordt dus in ieder restaurant verwacht
- Aan het eind van de fietsroute dien je de fietskaarthouder weer in te leveren bij het startpunt
- Het is in sommige gevallen mogelijk om een fiets te huren bij het startpunt van de route

11 Views